Plány na rok 2019

V roce 2019 se pokusíme odjet dva kompletní šampionáty a to Cirus cup a Safari cup. Celkem to bude šestnáct závodů, což už je docela dost. Kalendář závodů na Cirus cup nalezenete zde, na Safari cup zde. Co se týče techniky, tak zde proběhla rošáda, kdy Šimon pojede s podvozkem Cirus XB4 (dříve Xray), já pojedu s dvěma podvozky Cirus XV02 (dříve Tamiya) a to v provedení 4WD a 2WD. Šťopík bude řídit své oblíbené TA02 (Tamiya v tuningu Cirus).

Rošáda se týkala mě a Šimona, kdy on jede s mým loňským podvozkem, se kterým jsem celkově vyhrál Cirus cup a já jedu s jeho podvozky, se kterými žádný šampionát nevyhrál. Cíl mise je tedy jasný, letos bude šampionem Šimon! Šťopík zůstává u osvědčeného a podle mého názoru nerozbitného podvozku Tamiya TA02 v Cirus tuningu. Co se týče mých XV02, tak ta dvojka na konci není překlep, ale pouze upozornění na to, že jsem letos to XV-čko naředil TA-čkem. Výsledkem je menší poloměr zatáčení a vyšší spolehlivost předních poloos.

Vzhledem k vytíženosti asi nebudu stíhat psát sem popis každého závodu, jak jsem to dělal v minulosti. Chystám se na cca čtvrtletní cyklus, případně pouze na shrnutí sezóny.

Pavel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *